Gramy w składzie

Nasz aktualny sklad

Agnieszka

Śpiew

Absolwentka PWSZ na kierunku edukacja muzyczna. Nasza wspaniała wokalistka, śpiewająca bardzo szeroki repertuar polski jak i zagraniczny. Niesamowicie przesympatyczny fachowiec z powerem w głosie, posiadająca niezwykle ciepłą barwę i charyzmę w śpiewaniu. Na swoim koncie posiada wiele nagród muzycznych. Nie chwalimy się że jest najładniejsza w zespole, ale to przecież widać.

Tomasz

Śpiew, Instrumenty klawiszowe

Wokalista, klawiszowiec, zalożyciel i lider zespołu. Pierwsze próby podbica sceny muzycznej i damskich serc, miały miejsca już w przedszkolu. Ściśle związany z jednym z największych polskich forów muzycznych. muzyczneforum.pl

Mateusz

Saksofon

Absolwent PSM drugiego stopnia w klasie klarnetu. Nasz dęciak czyli dmuchający w zatkane rury. Z saksofonem jak i z klarnetem praktycznie się urodził. Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat. Jego wyśrubowane solówki podobają się niejednej osobie. W zespole pełni również fukncję najsilniejszego. Nosi wszystko co się da wtedy kiedy reszta juz jest zmęczona.

Mariusz

Gitara

Szarpidrut czyli nasz gitarzysta. Niespotykanie spokojny człowiek. Gitara to jego pierwsza dziewczyna. Solóweczki jak i brzmienie pierwsza liga, wszak grał z samym M.Szpakiem. Podobno podobny do podobnego do niego aktora.